
Nieuwe mensen leren kennen in Nijmegen? Samen beleef je meer
Nieuwe mensen leren kennen in Nijmegen? NMLK brengt al sinds 2004 mensen in het echte leven bij elkaar. Al sinds de start ontstaan er via onze community nieuwe contacten tijdens borrels, etentjes, wandelingen, sportieve activiteiten, culturele uitjes, festivals en weekenden.
Nijmegen is levendig, groen en gezellig, met de Waal, de binnenstad en prachtige natuur vlakbij. Toch ontstaat een nieuwe vriendenkring niet altijd vanzelf. Misschien woon je hier net, is je sociale kring veranderd of heb je gewoon zin in nieuwe mensen en nieuwe plannen.
Bij NMLK ontmoet je elkaar niet eindeloos online. Je gaat samen iets doen.
Van de Waalkade tot de Ooijpolder
Een borrel in de binnenstad, samen eten rond de Grote Markt, wandelen door de Ooijpolder, een terrasje aan de Waalkade, naar een voorstelling, een pubquiz, padellen of de natuur in richting Berg en Dal: in Nijmegen en omgeving is genoeg te beleven.
Een belangrijk deel van de activiteiten wordt door onze leden zelf georganiseerd. Daardoor ontdek je niet alleen leuke plekken, maar vooral nieuwe mensen met wie je ze kunt beleven.
Iedereen komt alleen
Bij NMLK is één ding heel normaal: iedereen komt alleen naar een activiteit. Je hoeft dus niet eerst iemand te vinden die met je mee wil en je sluit niet aan als buitenstaander bij een bestaande vriendengroep.
Je kiest iets waar je enthousiast van wordt en ontmoet daar andere mensen die om dezelfde reden aansluiten. Dat maakt de eerste stap een stuk eenvoudiger.
Nieuwe vrienden maken zonder eindeloos swipen
NMLK is geen datingconcept en geen app waarin je eerst profielen beoordeelt of weken berichten uitwisselt. Je kiest een activiteit, schrijft je in en ontmoet elkaar in het echte leven.
Tijdens een etentje, wandeling, borrel of andere activiteit heb je meteen iets gemeen en ontstaat een gesprek meestal vanzelf. Met wie het echt klikt, ontdek je vervolgens zelf.
Geen algoritme dat bepaalt wie bij je past. Je ontdekt dat liever zelf.
Nieuwe gezichten blijven ontmoeten
Ook als je vaker meedoet, is het leuk om nieuwe mensen te blijven ontmoeten. Daarom heeft NMLK de Nieuwe Mensen Garantie. Bij iedere activiteit bestaat minimaal 20% van de groep uit nieuwe gezichten.
Zo ontmoet je vertrouwde gezichten, terwijl er tegelijkertijd nieuwe mensen blijven aansluiten.
Wat kun je samen doen in Nijmegen?
- Borrelen of samen uit eten in de Nijmeegse binnenstad
- Wandelen langs de Waal of door de Ooijpolder
- De heuvels en bossen rond Berg en Dal ontdekken
- Een concert, voorstelling, museum of ander cultureel uitje bezoeken
- Padellen, fietsen of een andere sportieve activiteit doen
- Meedoen aan een pubquiz, spelletjesavond of workshop
- Naar een festival of evenement in Nijmegen en omgeving
- Samen een dagje op pad of een weekend weg
Het aanbod verandert voortdurend, omdat leden zelf activiteiten kunnen organiseren. Daardoor is er steeds weer iets anders om bij aan te sluiten.
Voor wie is NMLK in Nijmegen?
NMLK richt zich op actieve en sociaal ingestelde mensen, veelal met een hbo- of universitaire achtergrond. Mensen die hun sociale kring willen uitbreiden, graag dingen ondernemen en openstaan voor nieuwe contacten.
Je kunt aansluiten bij activiteiten met mensen rond je eigen leeftijd. Zo ontmoet je makkelijker mensen die ongeveer in dezelfde levensfase zitten, terwijl je zelf bepaalt welke activiteiten bij je passen.
Al sinds 2004 draait NMLK om echte ontmoetingen
NMLK is in 2004 ontstaan vanuit een eenvoudig idee: nieuwe mensen leer je het beste kennen door samen iets te beleven.
Sindsdien zijn via NMLK duizenden activiteiten georganiseerd. Geen eindeloos online contact, maar samen op pad, iets nieuws proberen en ontdekken met wie het klikt.
Zin om nieuwe mensen in Nijmegen te leren kennen?
Bekijk wat er binnenkort in Nijmegen en omgeving wordt georganiseerd en kies iets waar jij enthousiast van wordt. Iedereen komt alleen, dus je hoeft niemand mee te nemen.
Kom alleen. Ga naar huis met nieuwe verhalen, en misschien een paar nieuwe vrienden.
Bekijk activiteiten in Nijmegen
