Dit event is al begonnen/geweest.

BodyWorlds & The Story of the Heart

0 / 10
Bijna vol
min. 1
19.00 - 21.00
Rotterdam - Zuid-Holland
25 - 45 jaar
€ 16,00
Uitleg kosten
Entree (met R'dampas €14,-)

Deelnemers 0 / 10

Minimaal 1

Omschrijving

Maak een fascinerende reis door het menselijk lichaam tijdens de tentoonstelling BODY WORLDS & The Cycle of Life. Meer dan tweehonderd preparaten, waaronder twintig menselijke lichamen en diverse organen, bieden u een nieuw perspectief op het menselijk lichaam.

Ontdek hoe uw lichaam er van binnen uit ziet en verwonder u over het samenspel van de verschillende lichaamsfuncties. Zie met eigen ogen wat de gevolgen zijn van artrose, een hartinfarct, een hersenbloeding of kanker. Ontdek hoe prothesen zoals kunstgewrichten of kunstkleppen werken. Leer wat de gevolgen zijn van een (on-)gezonde levensstijl: vergelijk een rokerslong met een gezonde long, of een lichaam van iemand met overgewicht met het lichaam van een sporter. Reis door uw eigen lichaam en ontdek de geheimen van de anatomie.

Plastinatie
De lichamen en organen zijn behandeld volgens de plastinatiemethode. In 1977 vond dokter, wetenschapper en anatoom Gunther von Hagens deze methode uit.

Cycle of Life
In BODY WORLDS & The Cycle of Life staat het lichaam tijdens de verschillende levensfasen centraal, van de verwekking tot aan de dood. Getoond wordt welke invloed de omgeving en persoonlijke levensstijl hebben op het verouderingsproces. Leer van de geheimen van honderdjarigen en ontdek op welke wijze u zelf het verouderingsproces kunt beïnvloeden.

Donoren
BODY WORLDS is de enige anatomie-tentoonstelling ter wereld die is gebaseerd op een donorprogramma. Wereldwijd zijn er ruim elfduizend donoren die na hun overlijden beschikbaar zijn voor de expositie, waarvan dertig in Nederland.

Stel een vraag