Activiteiten
Agenda
Blog
Chats
Foto's
Foto's
Videos
In de media
Ervaringen
Daarom NMLK
Daarom NMLK!
Pas jij bij NMLK?
Ons publiek
Leeftijden
Missie - Ontmoeten & Beleven
Lage lidmaatschapskosten
Veilig en vertrouwd
Inschrijven
Inschrijven
Inschrijven voor bedrijven
Help
Inloggen
Dit event is al begonnen/geweest.
Cycle Apart Together fietscafe
Aanmelden
Google agenda
Microsoft agenda
iCal agenda
Cycle Apart Together fietscafe
Deelnemers gaven
8
pluimen!
Host
4 / 30
zon 12 apr 2020
16.00 - 18.00
Online
35 - 59 jaar
€ 0,00
Deelnemers gaven
8
pluimen!
Je ontvangt een notificatie bij alle nieuwe events van deze host.
Deelnemers 4 / 30
Omschrijving
Nu het lente wordt is het heerlijk om te wielrennen/atb-en… maar we kunnen er niet omheen dat een fietstocht toch best heel alleen is in je eentje. Om de gezelligheid en uitdaging van samen fietsen in deze tijd toch te behouden ontmoeten we je graag in het: Cycle Apart Together @ZOOM-fietscafé. Fiets en borrel je mee op Eerste Paasdag?
Hoe werkt het?
- Maak op Eerste Paasdag een mooie lenterit in je eigen omgeving
- Maak het zo uitdagend of relaxed als je zelf wilt.
- Als je dat leuk vindt kun je vooraf je route en/of je doelstelling qua kilometers of bijvoorbeeld aantal te spotten lammetjes onderweg delen
- Maak onderweg een foto of filmpje van leuke dingen die je tegenkomt
- Zorg dat je iets voor 16 uur weer thuis bent, zodat je om 16 uur kunt inloggen in de NMLK Videochat.
- Tussen 16.00 en 17.30 delen we onze fietsverhalen
- Als de corona-crisis voorbij is kunnen we van de mooiste lenteritten NMLK events maken om met zijn allen te gaan fietsen!!!
Gratis inschrijven
Ervaringen
"Ik vind NMLK een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen, maar ook om activiteiten te ondernemen die je anders misschien niet zou doen."
Nolien
Stel een vraag
Wat is je vraag?
Home
Events
Foto's
Inloggen