Dit event is al begonnen/geweest.

LAST MINUTE: Basiscursus Reptielen Ravon voorjaar 2025

LAST MINUTE: Basiscursus Reptielen Ravon voorjaar 2025

1 / 20
min. 2
maa 28 apr
12.00 - 14.00
Utrecht - Utrecht
35 - 59 jaar
€ 129,00
Uitleg kosten
Deze online cursus kost €129,- tot 01 mei!

Deelnemers 1 / 20

Minimaal 2

Omschrijving

De RAVON heeft dit voorjaar (inschrijven uiterlijk 30 april) een online basiscursus reptielen.
Ik ga die cursus volgen en het lijkt me leuk om samen met andere mensen die de cursus volgen dingen te ondernemen. Met elkaar kunnen we dan online en offline praten over de cursus en ook uitstapjes maken om te kijken of wat we leren ook in de natuur te beleven is.

Als je al wat weet over reptielen in Nederland dan kan je je ook aansluiten bij mij/dit event en meedoen. Graag zelfs.

RAVON schrijft over de cursus:
"Ontdek de fascinerende wereld van reptielen met de Basiscursus reptielen van RAVON!

Ben jij gefascineerd door slangen en hagedissen? Wil je meer leren over deze bijzondere dieren en hoe je ze in het wild kunt herkennen? Of heb je als professional kennis nodig over de Nederlandse reptielen? Dan is de Basiscursus Reptielen iets voor jou!

Deze digitale cursus biedt een diepgaande kennismaking met reptielen in Nederland, hun leefomgeving en ecologie. Je volgt de lessen eenvoudig vanuit huis en werkt in je eigen tempo aan opdrachten die door experts worden nagekeken. Na afloop ontvang je een certificaat als bewijs van je opgedane kennis."

Na betaling begint de eerste les als volgt:

"Vanaf woensdag 2 april tot en met woensdag 28 mei verschijnt er wekelijks een nieuwe set lesvideo's in deze cursusomgeving. Je ontvangt op de betreffende ochtenden een e-mail zodra de nieuwe les beschikbaar is. De lesvideo’s kun je op elk gewenst moment bekijken.

Kort voor de start van de cursus ontvang je het cursuspakket thuis. Meld je je aan na de startdatum? Dan streven we ernaar het pakket binnen een week te leveren.

Deze cursus bestaat uit:
-9 lessen over Nederlandse reptielen en gerelateerde onderwerpen, met per les twee à drie lesvideo’s
- Extra verdiepende informatie aansluitend op de lesthema’s
- Huiswerkopdrachten die meetellen voor het behalen van je deelnamecertificaat
- Een afsluitende kennistoets (in twee delen) om je opgedane kennis te testen. "

Dus als je deze cursus wil volgen én contact met medecursisten leuk vindt, meld je dan aan

Uitgelicht & Aanbevolen

Stel een vraag