Dit event is al begonnen/geweest.

LAST-MINUTE: Middag zeilen (kajuitjacht) op de Friese meren

LAST-MINUTE: Middag zeilen (kajuitjacht) op de Friese meren

1 / 6
Bijna vol
min. 3
maa 30 apr
12.00 - 19.00
Sloten, Friesland - Friesland
25 - 45 jaar
€ 7,50
Uitleg kosten
Ik zorg voor een hapje en drankje aan boord. Lunch, fris, wijn, bier, knabbeltje en voordat we weer naar huis gaan een klein hapje eten (soepje, stokbrood).

Deelnemers 1 / 6

Minimaal 3

Omschrijving

Maandag belooft een zonnige en mooie koninginnedag te worden. Prima gelegenheid om weer een lekker stukje te gaan varen en te genieten van zon, wind en water.

De boot ligt in Sloten, Friesland. Het vaargebied is een beetje afhankelijk van de wind en jullie wensen. We kunnen een stukje het IJsselmeer op, maar we kunnen ook de andere kant op en het Heegermeer en de Fluessen onveilig maken.

De boot zelf is een 28 voets kajuitjacht en is sportief uitgerust met een fractionele tuigage. Alle trimmogelijkheden zijn aanwezig. De zeilgarderobe bestaat naast een membraam grootzeil en 145% genua (Doyle, 2011) ook uit een asymetrische (genaker) en symetrische spinaker. Er is voor iedereen een automatisch reddingsvest aan boord.

Wat moet je zelf meenemen: Zeil of regenkleding voor het geval dat het onverhoopt toch gaat regenen. Verder een goede warme trui. op het water in de wind kan het immers snel fris worden. En tot slot: goed humeur!

De rest is aan boord. Er is een gevulde koelkast met fris, water, bier en wijn. Ook zorg ik voor broodjes en wat beleg als lunch, een hapje voor 's middags en een soepje en stokbrood als afsluiting. Geef je het even aan als je vegetarisch bent? Dan kan ik daar rekening mee houden in soepkeuze.

Meerijden?

Ik rijd zelf 's ochtends vanuit 's-Hertogenbosch richting Friesland. Er kunnen maximaal vier mensen meerijden. Eventueel wil ik onderweg nog wel iemand oppikken op de route langs de A2/A27/A6. Ik ga wel iets eerder om nog even een paar kleine dingen aan de boot te doen en vertrek ca 09.30u.

Stel een vraag