Nieuw

Ontdek het weidse platteland van Diessen - 15 km

Natuur
Hiken
Fotografie
Persoonlijke ontwikkeling

Ontdek het weidse platteland van Diessen - 15 km

Natuur
Hiken
Fotografie
Persoonlijke ontwikkeling
10 / 12
Bijna vol
10.30 - 15.00
Diessen - Noord-Brabant
40 - 65 jaar
€ 5,00
Uitleg kosten
Hetgeen je verbruikt in de horeca

Adresgegevens

Wordt zichtbaar na aanmelden
Wordt zichtbaar na aanmelden
Wordt zichtbaar na aanmelden

Deelnemers 10 / 12

Nog 2 plekken vrij

Omschrijving

Zin om even helemaal uit te waaien en de Brabantse buitenlucht op te snuiven? Met Rondje Diessen staat je een heerlijke tocht te wachten over het weidse platteland en door de karakteristieke polders.

We beginnen de dag zoals het hoort: op ons gemak. Met een kopje koffie proosten we bij de lokale horeca op een mooie tocht. Zodra de koppen leeg zijn, laten we de hectiek van alledag achter ons. Je baant je een weg langs goudgele akkers, kronkelende boerenlandpaden en doorkijkjes waar je vanzelf langzamer van gaat lopen. Hier ervaar je de échte rust en ruimte van het Diessense buitengebied.

Na 15 kilometer uitwaaien, genieten en bijpraten komen we weer aan bij ons startpunt. Tijd om te proosten op de prestatie. Pof neer op het terras of schuif gezellig binnen aan voor een welverdiend verfrissend drankje, met natuurlijk iets lekkers erbij om de maag te strijken.

- Aantal kilometers van de wandeling is 15 km.
- Een drankje doen voor de wandeling is mogelijk. Hiervoor dien je dan om 10.30 uur aanwezig te zijn. Heb hiervoor bij de start en op het einde een tafel gerserveerd.
- Op deze route zijn honden niet toegestaan.
- Wandeltempo 5 km per uur.
- Picknick tussen 12.00 en 13.00 uur van een 30-tal minuten.
- Op de route komen we GEEN horeca tegen.
- Zorg voor voldoende kleingeld voor bij de horeca.

We volgen een route via een app op de telefoon. Dit gaat erg gemakkelijk en overzichtelijk. Op de route komen we GEEN horeca tegen. Daarom wil ik aanraden om zelf wat eten en drinken mee te nemen.

Het wandeltempo is rond de 5 km per uur wat doorgaans voor de meeste mensen goed te doen is.

Als je niet gewend bent om langer dan een uur te wandelen dan kan het zijn dat 15 km iets teveel is voor je. Maak voor jezelf de afweging of je het toch wilt proberen.

Bij zeer zware regenval gaat deze wandeling niet door. Dit laat ik op tijd weten.
  •     04 September om 19:59 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     04 September om 08:58 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     04 September om 07:51 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     04 September om 07:23 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     03 September om 22:28 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     03 September om 22:01 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     03 September om 20:58 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     03 September om 20:32 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.
  •     03 September om 20:07 Noord-Brabant
    heeft zich aangemeld.

Uitgelicht & Aanbevolen

Stel een vraag