SUNSET BEACH SILENT DISCO!
Zie de zon in de zee zakken en ontmoet nieuwe mensen terwijl je met je voetjes in het zand danst op ongehoorde hits en vette guilty pleasures. De combinatie strand, brand new people & summervibes zorgen samen voor een magische micro avonturen. Onze plek op het strand is goed bereikbaar met de auto en OV. Oja, samen reizen is de norm bij NMLK. Als je bent aangemeld plaats je een oproepje en kan de voorpret beginnen.
LASTMINUTE
In ons land moet je de dag plukken als deze zich voordoet. Deze avond wordt een zwoele zomeravond 23 ℃ met prachtige zonsondergang aan het strand. We starten met chillen om +- 19.30 uur en we dansen tot en met zonsondergang tot uiterlijk +-23.00 uur. Iedereen neemt naast zijn positieve vibes drankjes en eventueel hapjes mee om te delen.
Menno: "Was lekker zomerse muziek bij tropische omstandigheden. Gelukkig was er genoeg te drinken".
Samantha: "Ik heb me zeer goed vermaakt gister avond. Erg leuke mensen ontmoet. Bedankt voor het organiseren"
Inge: "Het was een fantastische eerste avond💃😎☀️. Iedereen bedankt voor de gezelligheid, Top geregeld"
Cosmas: "
Was erg gezellig! Bedankt voor het organiseren. Ik ben wel in voor een herhaling
"
MICRO AVONTUUR
Micro avonturen zijn in de buitenlucht, origineel, kleinschalig en een tikkeltje avontuurlijk. Dit is een blind event. Je ziet de deelnemers als je bent aangemeld.