Dit event is al begonnen/geweest.

Villa NMLK Weekend : 14-15-16 augustus

70 / 70
Wachtlijst
18.00 - 10.00
Ardennen - België
25 - 45 jaar
Uitleg kosten
Inclusief 2 overnachtingen, ontbijt, diner, zwembad, jacuzzi, sauna, sport en fitnessruimte, dansavonden met DJ, koffie, thee borrelhapjes, snacks en nog veel meer leuks! Als je ook de midweek boekt inclusief de extra overnachting bespaar je € 50!

Deelnemers 70 / 70

Omschrijving

Image Aankomst vrijdag 14 augustus. tussen 1800 - 21.00 uur. Vertrek zondagmiddag of maandagochtend.


ImageVilla NMLK is een weekend en/of midweek even helemaal weg in de Belgische ardennen (met de auto één uur vanaf Maastricht). We verblijven met 65 nieuwe mensen (20 - 45 jaar) in een exclusieve accommodatie met eigen zwembad, sauna, jacuzzi/spa, loungeroom met openhaard, midgetgolfbaan, sport- en fitnessruimte. Deze toplocatie ligt op 450 meter hoogte in een werkelijk schitterende omgeving, vlak bij de watervallen van Coo.


ImageActiviteit mogelijkheden:
Overdag bepaal je zelf of je actief wilt zijn (kajakken, klimmen, abseilen, mountainbiken, raften, paintballen, quadrijden, of passief (terrasje, een goed boek of een spelletje). Alles mag niets moet! ’s avonds wordt er met de hele groep gegeten en komen de flessen wijn op tafel. En op zaterdagavond organiseren we een discoavond met dj!


ImageDeelnemers:
Er is plek voor 65 Nieuwe Mensen in de leeftijd van 20 tot 45 jaar. Er wordt geslapen, niet op indeling, in nette stapelbedden in 2/4/6 persoonskamers. De accomodatie is uitgebreid en heeft nu extra slaapkamers voor meer privacy. De meeste Nieuwe Mensen komen alleen naar deze activiteit (dat is niet eng), maar je kunt uiteraard ook je vrienden en vriendinnen meenemen.



Image Arrow Inclusief:_______________________________
• 2/3 overnachtingen in Villa NMLK
• 2/3 x ontbijt, 2/3x diner inclusief koffie en thee
• Borrelhapjes en snacks
• Privé buitenzwembad, sauna en jacuzzi spa!
• Loungeroom met openhaard
• Dansavonden met DJ
• Sport en fitnessruimte
• Nieuw: extra slaapkamers voor meer privacy


ImageBen je nieuw?
Het grootste deel van alle deelnemers is nieuw, komt alleen en is nog nooit met een NMLK-activiteit mee geweest. Zij komen terecht in een open sfeer omdat de andere helft vaak al wel enkele mensen kent via eerdere activiteiten. Hierdoor leg je snel contact in een open sfeer die aanstekelijk werkt. Onderling samen reizen wordt veel gedaan en kan eenvoudig d.m.v. een oproepje op de site.





Enkele reacties van vorig jaar:

Image"In een paar woorden dan! : Had het niet willen missen!!
Heel erg genoten en leuke contacten er aan over gehouden!
Super leuk!!!"




Image"Heerlijk weekendje gehad & wat een stralend weer! DJ, bedankt! Kok, ook reuze bedankt, wat een feestmaal! Organisatoren, heerlijk zo'n locatie met yacuzzi en sauna!!! Erg naar m'n zin gehad. En dat Challenge Parcours, wat een zware maar gave tocht zeg. Mijn spieren zullen het nog wel een tijdje onthouden. Zonnetje, Ellis."


Image"Super lekker weekend was het. Echt een aanrader dit weekend. leuke mensen ontmoet, lekker gegeten, lekker gefeest weinig geslapen. De challange was toch wel vermoeiend, maar zeker de moeite waard, mooi parcoers. En niet te vergeten de Via feratta en Abseilen was zeker een van de toppertjes van het weekend Organisatie en iedereen die is meegeweest, Hartstikke bedankt!!"


Image"Wat een geweldig weekend was het weer!! Zomerse taferelen aan het zwembad, een superleuke groep mensen, lekker gekajakt (af en toe gekluund over de rotsen met kajak en al), gefeest en heerlijk gegeten!
Organisatie, bedankt voor alles en aan de rest: tot gauw!! Very Happy Very Happy"



Klik hier om alle reacties van vorig jaar te lezen.

Stel een vraag