Dit event is al begonnen/geweest.

Wat hebben dromen ons te vertellen?

Wat hebben dromen ons te vertellen?

3 / 12
min. 4
zat 15 jun
11.00 - 16.00
Amersfoort - Utrecht
25 - 45 jaar
€ 13,50
Uitleg kosten
Kosten voor de themadag. De kosten voor eventuele versnaperingen komen hier nog bij.

Deelnemers 3 / 12

Minimaal 4

Omschrijving

Themadag/lezing onder leiding van Hans Stolp.

Iedereen droomt, maar niet iedereen herinnert zich zijn of haar dromen. Misschien jammer, maar erg is dat niet: de droom doet toch wel zijn stille werk in het verborgene van onze ziel. Maar wie zich haar of zijn dromen wel herinnert, is dikwijls nieuwsgierig naar de betekenis van die dromen. Wat hebben zij ons te zeggen? Wat is de boodschap die zij ons willen geven?
Op deze dromendag willen we dan ook een aantal dromen bespreken, om zo een zekere gevoeligheid te krijgen voor de taal van de droom.
Freud en Jung hebben de wereld van de droom weer in de belangstelling van de westerse mens teruggebracht. Beiden hadden nogal verschillende inzichten. Wat zijn die inzichten en waarin verschillen zij?
Een belangrijk thema zal ook zijn de leiding die dromen ons kunnen geven op de weg naar ons diepste zelf. Hoe kunnen wij aanwijzingen van de dromen leren verstaan. Kortom: wij willen ons de liefdevolle leiding die in onze dromen tot uiting komt bewust maken en leren om ons aan die leiding toe te vertrouwen.

NMLK'er van deze week in Utrecht
Gefeliciteerd! Je bent deze week NMLK'er van de week. Je ontvangt hierbij de eeuwige roem! En een tegoedcode voor NMLK De Borrel. Mede dankzij nieuwe mensen zoals jij is NMLK een actieve site waar leuke dingen gebeuren. We zijn met z'n allen natuurlijk nieuwsgierig naar hoe jouw originele activiteit is verlopen. Plaats na afloop een korte reactie bij je activiteit als je wilt? Alvast bedankt en veel plezier!

Stel een vraag