Dit event is al begonnen/geweest.

Festival Met Hart en Ziel

3 / 17
Bijna vol
15.00 - 23.00
Bunnik - Utrecht
25 - 45 jaar
€ 5,00
Uitleg kosten
Een toegangskaartje kost 5 euro. Voor theater en een aantal activiteiten wordt een klein toegangsbedrag gevraagd (max. 5 euro)

Deelnemers 3 / 17

Omschrijving

Op 1e pinksterdag naar het Festival Met Hart en Ziel op Fort Vechten.

Op een super locatie een leuk theater/muziek festival wie heeft er zin om mee te gaan??

Het Festival: zie
www.festivalmethartenziel.nl
"In deze tijd waar grenzen vervagen, culturen zich verspreiden en waarbij we op zoek zijn naar de eigen identiteit wil dit ‘feel good’ lentefestival een oase bieden waar je even kan ontsnappen en genieten. ‘Een waarlijk vrije plek waar fantasie en creativiteit met hart en ziel beleefd wordt’

Met Hart en Ziel staat dan ook voor al het leuke, mooie, interessante waar je warm van binnen van wordt. Locatietheater, (gewelven) theater, straattheater, variêté, cabaret, acts, dans, beeldende kunst, muziek en natuurlijk heel veel lekker eten en drinken!"

Ook zonder hartverwarmend festival is het fort een fijne plek om te vertoeven; helemaal groen, met allemaal gewelven, catacomben en leuke terrasjes in het groen bij het water.

Stel een vraag